Razítka na počkání

INKCMYK.CZ vyrábí razítka na principu Flash technologie. Sortiment je obohacen o ucelenou sadu designových razítkových těl, která poskytují konečnému zákazníkovi vysoký uživatelský a estetický komfort.

Flash technologie
Samotný proces výroby razítka probíhá v přístroji, kde dochází během několika setin sekundy k přímému osvícení speciální fotocitlivé mikroporézní gumy s rozlišením 1200 dpi. Osvícená hmota se vloží do razítkového strojku a razítkový inkoust se prosákne přímo skrze hmotu a po přiložení na papír tvoří otisk. Odpadá tím jakákoli mechanická manipulace uvnitř razítka – razítko se uvnitř strojku neotáčí, aby se namáčelo na polštářku, ale dochází pouze k přímému otisku na papír.

* doba čekaní je obvykle do 1 hodinu

  razítko na počkaní*cena od 249,- Kč

rozměr
17 x 43 mm

flash stamp foto II

20 x 43 mm
22 x 43 mm
27 x 43 mm
22 x 55 mm
32 x 55 mm
43 x 55 mm
53 x 55 mm
43 x 67 mm
27 x 55 mm

Na obrazcích jsou razítka jaká děláme + tabulka rozměry

O technologii Flash

Nová a revoluční technologie na výrobu razítek pracuje na principu záblesku (flash = blesk).

Tato razítka nazýváme také předbarvená, protože štoček z mikroporézní gumy je nasáknut speciálním inkoustem, tiskací štoček současně slouží jako barvící poduška.

Ve speciálním přístroji dojde během několika sekund k osvícení speciální fotocitlivé mikroporézní gumy s rozlišením 1200 dpi.

Předností flashových razítek je rychlá a jednoduchá výroba (do 10 minut) a díky své možnosti dokonale reprodukovat fotografie, stínování a schopnosti tisknout velmi tenké linky a drobné písmo v té nejvyšší kvalitě jsou jedinečná.

Mají moderní vzhled, ostrý a rovnoměrný otisk.

Historie

Flash systém byl vyvinut v Japonsku společností Torray. Původní technologie včetně přístroje trpěla mnohými nedostatky. Později byla inovována a patentována panem Leo Humalem, . K představení v Evropě dochází před 11 lety. Patentovaný systém byl dále zdokonalen a zjednodušen. V současné době prodává inovovaný přístroj do více než 40 zemí světa. Neustále se snaží o další inovace flash systému. Právě vyvíjí nový přístroj, který bude přímo komunikovat s PC jednotkou. Předpokládaná budoucnost flash systému je, že během 3 let se stane dominantním na trhu výroby razítek v celosvětovém měřítku.